منتجب نیا: به رد صلاحیت‌ها معترض اما فعالیم

قائم‌مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی نسبت به رد صلاحیت گسترده و ناحق کاندیداهای این حزب در انتخابات خبرگان و شوراها اعتراض کرد و گفت:" در انتخابات پیش ‌رو شرکت و از سایر کاندیداهایی که برایمان باقی مانده، حمایت می‌کنیم. "
حجت‌الاسلام رسول منتجب‌نیا در گفت‌وگو با ایسنا، با تأکید بر این که تصمیم داریم در انتخابات حضور فعال داشته باشیم، اضافه کرد: در حوزه‌های انتخابیه‌ای که کاندیدا داشته باشیم، قطعا از آنها حمایت می‌کنیم؛ چنان‌که تعدادی از کاندیداهایمان به ناحق رد صلاحیت شده‌اند و ما نسبت به آن معترضیم.
وی با اشاره به رد صلاحیت برخی نامزدهای استانی این حزب از جمله آقایان ارسنجانی و عباسی‌فرد، تصریح کرد: علی‌رغم رد صلاحیت این افراد، در استان‌های مختلف کاندیدا داریم و نمی‌توانیم آنها را رها کنیم؛ چراکه بعضا خود ما از آنها خواسته‌ایم برای انتخابات ثبت‌نام کنند، از این رو حزب اعتماد ملی تصمیم دارد در انتخابات شرکت فعال داشته باشد و در حوزه‌هایی که کاندیدا دارد از آنها حمایت کند.
منتجب‌نیا با اشاره به این که حزب متبوعش در بیشتر حوزه‌ها کاندیدا دارد، افزود: در تهران نیز تعداد قابل توجهی کاندیدا داریم که از آنها حمایت می‌کنیم، ضمن این که نسبت به ردصلاحیت‌ها در این استان نیز اعتراض کرده‌ایم.
قائم‌مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی با اظهار امیدواری نسبت به این که مجلس نسبت به رد صلاحیت کاندیداهای شوراهای اصلاح‌طلبان تجدیدنظر کند، خاطرنشان کرد: اگر مجلس نیز این افراد را تأیید صلاحیت نکرد، این قضیه را پی‌گیری و اعتراض می‌کنیم؛ البته عموم نمایندگان مجلس نیز نسبت به رد صلاحیت‌ها معترضند؛ لذا ما به این قضیه امیدواریم.
منتجب‌نیا در پایان گفت‌وگوی خود با تأکید بر این که در هر صورت در انتخابات شرکت خواهیم کرد، در عین‌حال گفت: در حوزه‌هایی که کاندیدا داریم از آن‌ها حمایت و از رد صلاحیتهای ناحق، به مقامات مربوطه به نمایندگی از طرف مردم اعتراض می‌کنیم.

/ 0 نظر / 11 بازدید